Години роботи:

Понеділок - П'ятниця: з 9.00 до 20.00

Субота: з 9.00 до 17.00

Неділя: з 9.00 до 17.00

Адреса: м Київ, пр-т Маршала Рокосовського, 10

Телефони:
(044) 353-28-00
Лайф (093) 525 97 08
Водафон (050) 315 32 11
Київстар (067) 509 16 70
Viber (067) 509 16 70
Telegram (067) 509 16 70


klinikacelitel@gmail.comE-mail:

Неврологія в клініці "Цілитель"

неврология Оболонь, клиника Целитель

Ще за часів Стародавнього Єгипту, десь три тисячі років тому, люди займалися вивченням і описом симптомів з неврологічним характером. А методи лікування і діагностування цих захворювань були знайдені в давньогрецьких і давньоіндійських рукописах, і, в наш час, багато захворювань, які раніше вважалися невиліковними, долаються і викорінилися повністю.Найбільш часто зустрічаються неврологічні захворювання: • остеохондроз;
• радикуліт;
• грижі міжхребцевих дисків;
• спонділез;
• хвороба Бехтерева;
• викривлення хребта.

До неврологічних хвороб відносяться і захворювання суглобів - артрит і артроз. Так само лікар - невролог лікує атеросклероз, судинно-мозкову недостатність, вегето-судинну дистонія, ДЦП, енцефалопатії різного походження та характеру, епілепсії, хвороба Паркінсона та інші хвороби судин мозку. І, звичайно, багато захворювань нервової системи організму людини, такі як неврози, невралгії, неврити, інфекційні захворювання ЦНС, пухлини - все це захворювання з області неврології.

Коли варто звернутися до невролога?

Якщо у Вас присутні мігрені, сильні і часті головні болі, ви відчуваєте порушення сну у вигляді частих пробуджень, безсоння та інше. У вас буває поколювання, оніміння кінцівок, шум у вухах, порушення координації рухів, ви відчуваєте погіршення пам'яті. Болі у спині. Розлади свідомості, непритомність, запаморочення - необхідно відвідування невролога.

У клініці Цілитель ведуть прийом дипломовані лікарі - неврологи, учасники багатьох конференцій з неврології

Лікарі - неврологи клініки "Цілитель"невролог Самосійний А.О.

Лікар-невролог Самосійний Андрій Олександрович

Лікар-невролог, мануальний терапевт. Медичний стаж роботи 15 років. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та реабілітації неврологічних захворювань центральної та периферичної нервової систем.Cпециализация: Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, кафедра неврології №1, м. Київ.

Напрямки: гострі та хронічні больові синдроми, які були зумовлені патологією хребта, ураження нервів різного генезу, судинні патології центральної нервової системи, наслідки черепно-мозкових травм, різні види головного болю, головокружіння..


Методики, сертифікати >>>

Залиште, будь ласка, ваш відгук про прийом лікаря-невролога в кліниці "Цілитель":