Години роботи:

Понеділок - П'ятниця: з 9.00 до 20.00

Субота: з 9.00 до 17.00

Неділя: з 9.00 до 17.00

Адреса: м Київ, пр-т Маршала Рокосовського, 10

Телефони:
(044) 353-28-00
Лайф (093) 525 97 08
Водафон (050) 315 32 11
Київстар (067) 509 16 70
Viber (067) 509 16 70
Telegram (067) 509 16 70


klinikacelitel@gmail.comE-mail:

Клініка «Цілитель» на Оболоні, м Київ


віртуальний тур по клініці Цілитель До вашої уваги віртуальний 360 ° панорамний тур по нашій клініці (керування здійснюється мишкою)

віртуальний тур по клініці Цілитель


Ласкаво просимо в клініку сімейної медицини "Цілитель"

Ми працюємо! Прийом до лікарів узгоджуйте за телефонами клініки. Чекаємо на вас.

про клініку валеології Цілитель Оболонь Територія мальовничої місцевості Києва, де розміщуються прекрасні парки, сквери та озера, носить назву «Кинь смуток».

Відомо, що в цій місцевості в 18-м столітті зупинялася Катерина Друга зі своїм фаворитом Григорієм Потьомкіним. Назва «Кинь смуток» приписується висловлюванню Катерини Другої, підбадьоруючи Потьомкіна, який після бурхливих випивок був не в дусі: «Кинь смуток, мій друг!» і простягнула йому пляшечку з цілющим бальзамом. Він понюхав пляшечку, і настрій у нього поліпшився. Пізніше на цьому місці був побудований санаторій з такою ж назвою, де відпочинок поєднувався з цілительством, гулянням на свіжому повітрі, використанням цілющих напоїв, складених на воді з місцевих джерел, купанням в місцевих водоймах. Санаторій проіснував довгі роки.

Традиції цілительства закладені були в усіх лікувальних установах, які розташувалися на території, якою охоплено довколишні ліси Пущі-Водиці. І в цій назві чується добре слово про місцеві джерелах і озерах. Пуща - означає ліс, Водиця - цілюща вода.

На території цієї місцевості і розташована клініка «Цілитель» - Міжнародної академії валеології та альтернативної медицини.

Клініка «Цілитель» проводить діагностику і лікування за наступними напрямками захворювань: гінекологія, стоматологія, неврологія, психокорекція, лікувальна косметологія, кардіологія. Ведуть прийом провідні лікарі за спеціальностями: стоматолог, гінеколог, мамолог, ендокринолог, гипнотерапевт, дерматолог, отоларинголог, кардіолог

З метою регулярного контролю за станом здоров'я пацієнта проводяться ультразвукові дослідження (УЗД), а також безліч аналізів. Для консультацій запрошуються фахівці різних галузей медичних наук. У клініці консультують мамолог, дієтолог, отоларинголог, ендокринолог, уролог та інші фахівці.

Кожен фахівець запрошується індивідуально до пацієнта.