Зателефонувати

Віртуальний тур клініки

Територія мальовничої місцевості Києва, де розміщуються прекрасні парки, сквери та озера, носить назву «Кинь смуток»..

Відомо, що в цій місцевості в 18-м столітті зупинялася Катерина Друга зі своїм фаворитом Григорієм Потьомкіним. Назва «Кинь смуток» приписується висловлюванню Катерини Другої, підбадьоруючи Потьомкіна, який після бурхливих випивок був не в дусі: «Кинь смуток, мій друг!» і простягнула йому пляшечку з цілющим бальзамом. Він понюхав пляшечку, і настрій у нього поліпшився. Пізніше на цьому місці був побудований санаторій з такою ж назвою, де відпочинок поєднувався з цілительством, гулянням на свіжому повітрі, використанням цілющих напоїв, складених на воді з місцевих джерел, купанням в місцевих водоймах. Санаторій проіснував довгі роки.

Традиції цілительства закладені були в усіх лікувальних установах, які розташувалися на території, якою охоплено довколишні ліси Пущі-Водиці. І в цій назві чується добре слово про місцеві джерелах і озерах. Пуща - означає ліс, Водиця - цілюща вода.

На території цієї місцевості і розташована клініка «Цілитель» - Міжнародної академії валеології та альтернативної медицини.

Клініка «Цілитель» проводить діагностику і лікування за наступними напрямками захворювань: гінекологія, стоматологія, неврологія, психокорекція, лікувальна косметологія, кардіологія. Ведуть прийом провідні лікарі за спеціальностями: стоматолог, гінеколог, мамолог, ендокринолог, гипнотерапевт, дерматолог, отоларинголог, кардіолог

З метою регулярного контролю за станом здоров'я пацієнта проводяться ультразвукові дослідження (УЗД), а також безліч аналізів. Для консультацій запрошуються фахівці різних галузей медичних наук. У клініці консультують мамолог, дієтолог, отоларинголог, ендокринолог, уролог та інші фахівці.

Кожен фахівець запрошується індивідуально до пацієнта.