Новинки

PRX-T33 терапия

Новинка - PRX-T33 терапія

Нова послуга:

«Забір аналізів»


Час прийому:
•Суботa з 8:00 до 10:30;
•Неділя - з 8:00 до 9:30;
*Дні прийому можуть бути змінені або доповнені


віртуальний тур по клініці Цілитель Запрошуємо Вас відвідати
віртуальний 360° панорамний тур
по нашій клініці!

віртуальний тур по клініці Цілитель

Адреса: м Київ, Оболонь, пр-т Маршала Рокосовського, 10
(044) 428 25 55
(044) 428 15 62Телефони:
(044) 428 15 72
(044) 353-28-00
Лайф (093) 525 97 08
Київстар (067) 509 16 70
МТС (050) 315 32 11
klinikacelitel@gmail.comE-mail:

Принципи роботи ліжка-масажера Nuga Best NM5000

Концептуально новий медичний прилад Nuga Best NM5000 використовує принципи хіропрактікі. Клініка Цілитель, Оболонь, Мінський масивNuga Best NM5000 масажує область хребта, де часто зустрічається защемлення нервиних закінчень внаслідок деформації якогось хребця, усуваючи защемлення нервиних закінчень і допомагаючи хребцям повернутися в початкове положення. В результаті поліпшується стан різних органів, поліпшується обмін речовин і кровообіг, розсмоктуються тромби і жирові відкладення. Nuga Best NM5000 допомагає поліпшити загальний стан здоров'я. Зменшуючи напругу в меридіанах і м'язах в області хребта, Nuga Best NM5000 приносить помітне полегшення, даючи Вам можливість насолоджуватися життям.

Ліжко - масажер Nuga Best NM5000 - це концептуально новий продукт медичних і наукових розробок. Він був народжений в нескінченній любові до людства і в результаті запеклої боротьби за людське здоров'я.

Тепловий стимулятор NM5000 використовує довгохвильове інфрачервоне випромінювання турманієвої кераміки нуга бест - Тепловий стимулятор Турманієва кераміка - це складний камінь, який складається з турмаліну, германію і вулканічних порід. Турмалін містить натуральні мінерали, які легко проникають в організм челвоека. Германій називають "Чудо-мінералом". Турманієва кераміка випромінює тепло дінно хвильовий інфрачервоний променів, що стимулює кровообіг, знезараження і активність клітин в тій частині тіла, яка піддається його впливу.

Терапія Східної медицини Moxibustion і тиск пальцем доступні Вам через нові медичні технології Nuga/ нуга бест прийом в КиєвіТерапія Moxibustion і тиск пальцем використовувалися в східній медицині протягом століть для поліпшення діяльності клітин організму за допомогою прогрівання клітин і меридіан і стимулювання постачання різних органів тіла киснем і живильними речовинами. Ця традиційна терапія східної медицини була застосована в сучасній медичній технології Nuga. Тепловий стимулятор з довгохвильовим інфрачервоним випромінюванням і турманієвої керамікою значно покращує циркуляцію крові, сприяє розсмоктуванню тромбів і збільшує кількість білих тілець в крові з загальним ефектом поліпшення імунітету і природної здатності організму до самооздоровлення.


Поєднання в одному виробі різних методик впливу на організм дозволяє проводити заходи ефективної профілактики та оздоровлення з широкого спектру захворювань:
- опорно-рухового апарату (захворювання хребт)
- серцево-судинної системи
- трофічних розладів нейрогенного та судинного походження
- периферичної нервової системи (радикуліти)
- ситуаційних стресових ситуацій (нервової перевтоми)
- синдромом хронічної втоми і фізичної перевтоми
- імунної системи, метеочутливість
- контроль загальної ваги тіла і виборочний вплив на жирові відкладення
- корекція постави в підлітковому і юнацькому віці в гінекології і урології


Масаж нефритом сприятливо впливає на імунну та ендокринну систему, знімає головний біль. Нефритовий камінь сприяє виведенню шкідливих речовин з організму, шлаків. Нефрит передає шкірі корисні властивості, поживні речовини, зберігає молодість і пружність шкіри.
Секрети зцілення і довголіття китайських правителів доступні і в наші дні.
Сучасні технології в поєднанні з древніми секретами лікування породили новий продукт, який можна порівняти, хіба що, з ложею китайських правителів - нефритове ліжко-масажер. І відправлятися в Стародавній Китай для цього вже зовсім не обов'язково!